Geen producten
SKU: 33727
✓ Kunststof beschermveer ✓ Binnendiameter: 20 mm ✓ Spiraalbreedte: 25 mm
Kunststof beschermveer Ø20 mm
Deze kunststof beschermveer met een binnendiameter van 20 mm biedt extra bescherming voor jouw hydrauliekslangen. Het voorkomt uitwendige slijtage en verlengt zo de levensduur van je slangen, wat bijdraagt aan de betrouwbaarheid van je hydraulische systeem.
Technische specificaties:
| Eenheid | per meter |
| Materiaal | HDPE |
| Temperatuur bereik | -50ºC / +120ºC |
| Bestand tegen | olie, water en uv-licht (zonlicht) |
| DN maat | 20 |
| Binnendiameter | 20 mm |
| Dikte kunststof | 2,2 mm |
| Buitendiameter | 25 mm |
*Dit artikel snijden wij op maat en kan daarom niet retour worden gestuurd
Waar kun je dit product voor gebruiken?
Ervaar zelf de toegevoegde waarde van duurzame slangbescherming. Ontdek hoe Hydrauliek24 jouw werkzaamheden kan optimaliseren.
Veelgestelde vragen (FAQ)
De frequentie hangt af van de gebruiksomstandigheden, maar een visuele inspectie op slijtage, scheuren of lekkages is periodiek essentieel. Volg altijd de aanbevelingen van de machinefabrikant.
Zet de machine stil en haal de druk eraf. Is de koppeling los? Span deze voorzichtig aan. Is de slang gescheurd? Vervang hem – ducttape of andere noodoplossingen houden de druk niet. Draag altijd handschoenen en een veiligheidsbril bij werkzaamheden.
Heeft u een vraag over dit product?
Stel ons uw vraag.