• Vanaf €100,- gratis bezorgd
  • Vakkundige service, engineering en eigen werkplaats
  • Vandaag besteld vandaag verzonden
0
Winkelwagen (0)

Geen producten

Assortiment

Dubbelwerkende cilinder 70x40 met bevestiging | slag op maat

SKU: 49834

✓ 70 mm boring ✓ 40 mm stang ✓ slag op maat ✓ 210 bar

  • Grootste aanbod hydrauliekcilinders van Nederland
  • Kies de juiste hydrauliekcilinder in de configurator
  • Ook hydrauliekcilinders op maat verkrijgbaar
  • 3D bestanden beschikbaar in de cilinder configurator

Productbeschrijving

Dubbelwerkende cilinder 70x40 met bevestiging | slag op maat

Deze dubbelwerkende cilinder met een boring van 70 mm en een stang van 40 mm is ontworpen voor betrouwbare en efficiënte prestaties in jouw hydraulische systeem. De robuuste constructie en nauwkeurige afwerking garanderen een lange levensduur en optimale functionaliteit, zelfs onder veeleisende omstandigheden. Met de optie voor een slag op maat sluit deze cilinder perfect aan bij jouw specifieke toepassingen.


Technische specificaties:

Werkdruk 180 bar
Maximale druk 210 bar
Temperatuur -25°C tot 80°C
Chrome stang staal UNI C45
Dikte verchromen chrome 25 micron +/- 5
Buis staal DIN 2393 - ISO H9
Afmeting ØA (Stang) 40 mm
Afmeting E (Slag) 210+Z mm
Afmeting ØB (Boring) 70 mm
Afmeting C 28 mm
Afmeting D 30,50 mm
Afmeting F 55 mm
Afmeting G 80 mm
Afmeting H 82 mm
Afmeting I 50 mm
Afmeting J 48 mm
Afmeting K 49 mm
Afmeting L 15 mm
Aansluiting (M) 3/8" BSP
Volume (L) 0,39

Berekende prestaties:

Specificatie Waarde (kN) Waarde (kg)
Drukkracht bij max. druk (210 bar) 80,50 8.208
Trekkracht bij max. druk (210 bar) 54,35 5.542

Waar kun je dit product voor gebruiken?

  • Het nauwkeurig positioneren van zware lasten in machinebouw
  • Het aandrijven van kleppen en schuiven in industriële installaties
  • Krachtoverbrenging in landbouwmachines zoals tractoren en oogstmachines
  • Het bedienen van hef- en kantelfuncties in voertuigen en werktuigen

Ervaar de betrouwbaarheid en duurzaamheid van deze dubbelwerkende cilinder. Deze professionele prestaties zullen jouw werkzaamheden aanzienlijk optimaliseren. Ontdek zelf hoe Hydrauliek24 jou kan ondersteunen met hoogwaardige hydraulische oplossingen.


Veelgestelde vragen (FAQ)

▸ Een hydraulische cilinder zakt langzaam vanzelf omlaag, ook al bedien ik niets – wat is de oorzaak?

Ongewenst inzakken wordt meestal veroorzaakt door interne lekkage langs de zuigerafdichtingen of een niet volledig sluitend ventiel. Controleer of de olie binnendoor wegstroomt en vervang indien nodig de afdichtingen (seals) of voeg een extra terugslagklep toe. Door het lekpad op te sporen en het betreffende component te reviseren, herstel je de benodigde werkdruk.

â–¸ Hoe onderhoud ik de zuigerstang voor een maximale levensduur?

Houd de zuigerstang schoon en corrosievrij om schade aan de afdichtingen te voorkomen. Smeer scharnierpunten en lagers periodiek en controleer aansluitingen regelmatig op lekkages. Parkeer de cilinder bij langdurige stilstand bij voorkeur ingetrokken.

Relevante producten