Geen producten
SKU: 41731
✓ 3/8" ✓ 445 bar ✓ Hydrauliekslang 4SP
3/8" hydrauliekslang (4SP) per meter
Deze 3/8" hydrauliekslang is ontworpen voor systemen die onder extreem hoge druk functioneren. Dankzij de vier gevlochten stalen inlagen biedt deze 4SP-slang de betrouwbaarheid die nodig is voor zware toepassingen, waardoor de kans op stilstand wordt geminimaliseerd.
Technische specificaties:
| Type slang | EN 856 4SP / SAE 100 R9R-R10 Hose |
| Samenstelling binnenzijde | Speciaal synthetisch rubber, bestand tegen hydrauliekolie |
| Samenstelling versterking | 4 gevlochten lagen staal |
| Samenstelling buitenzijde | Synthetisch rubber, bestand tegen olie, slijtage en weersinvloeden |
| DN maat | 3/8" |
| Diameter binnenzijde | 10 mm |
| Diameter buitenzijde | 21,3 mm |
| Werkdruk | 445 bar / 6452,5 psi |
| Barstdruk | 1780 bar / 25810 psi |
| Buigradius | 180 mm |
| Gewicht | 0,75 kg / m |
*Deze slangen worden speciaal op maat gesneden en kunnen daarom niet retour worden gestuurd
Waar kun je dit product voor gebruiken?
Bestel de lengte die je nodig hebt en zorg voor een naadloze continuïteit van jouw hydraulische installatie.
Veelgestelde vragen (FAQ)
Monteer een slangbreukventiel direct op de cilinderpoort. Dit ventiel sluit automatisch bij een plotselinge toename in oliestroom, zodat de cilinder op zijn plek blijft. Bij toepassingen waarbij mensen nabij de last komen is dit verplicht.
Haal altijd eerst de druk af en beweeg de hendels om restdruk te laten ontsnappen. Draai koppelingen langzaam los en dop aansluitingen direct af. Let op accumulatoren – die houden druk vast ook als de pomp uit staat.
Heeft u een vraag over dit product?
Stel ons uw vraag.