Geen producten
SKU: 42180
✓ DN maat 1" ✓ per meter ✓ SAE 100 R15 slang
1" hydrauliekslang (SAE 100 R15) per meter
Deze 1" SAE 100 R15 hydrauliekslang is speciaal ontworpen voor zware toepassingen waar extreem hoge druk en betrouwbaarheid essentieel zijn. De versterking met 4 tot 6 gevlochten staaldraadlagen zorgt voor een robuuste en duurzame oplossing voor jouw meest veeleisende hydraulische systemen.
Technische specificaties:
| Type slang | SAE 100 R15 |
| DN maat | 1" |
| Diameter binnenzijde | 25,7 mm |
| Diameter buitenzijde | 38,5 mm |
| Werkdruk | 420 bar / 6090 psi |
| Barstdruk | 1680 bar / 24360 psi |
| Buigradius | 330 mm |
| Gewicht | 2,900 kg / m |
| Werktemperatuur | -40°C tot +100°C |
| Samenstelling binnenzijde | Speciaal synthetisch rubber, bestand tegen minerale, plantaardige en hydraulische olie |
| Samenstelling versterking | 4-6 gevlochten lagen van staaldraad |
| Samenstelling buitenzijde | Synthetisch rubber, bestand tegen olie, slijtage en weersinvloeden |
*Deze slangen worden speciaal op maat gesneden en kunnen daarom niet retour worden gestuurd
Deze hydrauliekslang voldoet aan verschillende internationaal erkende keurmerken waaronder:
Waar kun je dit product voor gebruiken?
Zorg voor een ononderbroken werking van jouw machines met de juiste slang. Bestel de lengte die je nodig hebt en houd jouw systeem draaiende.
Veelgestelde vragen (FAQ)
Monteer een slangbreukventiel direct op de cilinderpoort. Dit ventiel sluit automatisch bij een plotselinge toename in oliestroom, zodat de cilinder op zijn plek blijft. Bij toepassingen waarbij mensen nabij de last komen is dit verplicht.
Haal altijd eerst de druk af en beweeg de hendels om restdruk te laten ontsnappen. Draai koppelingen langzaam los en dop aansluitingen direct af. Let op accumulatoren – die houden druk vast ook als de pomp uit staat.
Heeft u een vraag over dit product?
Stel ons uw vraag.